SUBSKRYPCJE YOUTUBE
Jak zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube za darmo?
Aby mieć naprawdę udany kanał YouTube, potrzebujesz prawdziwych i angażujących subskrybentów. Subskrybenci będą nie tylko widzami Twoich treści, ale będą też regularnie powracać. Stali widzowie pomagają zmaksymalizować zasięg organiczny Twojego kanału i pomagają osiągnąć stałą, standardową liczbę wyświetleń za każdym razem, gdy publikujesz nowe treści.
Ilość subskrypcji na Youtube

Jak zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube za darmo?

Aby mieć naprawdę udany kanał YouTube, potrzebujesz prawdziwych i angażujących subskrybentów. Subskrybenci będą nie tylko widzami Twoich treści, ale będą też regularnie powracać. Stali widzowie pomagają zmaksymalizować zasięg organiczny Twojego kanału i pomagają osiągnąć stałą, standardową liczbę wyświetleń za każdym razem, gdy publikujesz nowe treści.

Jeśli zamierzasz uczynić swój kanał YouTube platformą do zarabiania, przekonasz się, że kamienie milowe dla subskrybentów są głównym wsparciem Twojego kanału. System monetyzacji YouTube działa w taki sposób, że możesz zostać partnerem YouTube i zacząć zarabiać na reklamach dopiero po osiągnięciu granicy 1000 subskrybentów. Im wyższa liczba subskrybentów, tym większe zyski, które daje YouTube.

Jeśli Twoje konto YouTube ma na celu zwiększenie zasięgu marketingu marki, a nawet marketingu afiliacyjnego, subskrybenci pozostają tak samo ważni, jak treść, którą zamieszczasz. Liczba wyświetleń, czas oglądania, polubienia, komentarze i inne rodzaje zaangażowania subskrybentów to podstawa Twojego kanału. Mając to na uwadze, przyciągnięcie i utrzymanie subskrybentów nie jest łatwym zadaniem.

Podczas gdy inni mogą dalej kupować subskrybentów – z których wielu kończy się fałszywymi lub nieinteraktywnymi – możesz zająć się tym we właściwy i organiczny sposób. Jeśli chcesz za darmo zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube, czytaj dalej! Oto sześć sposobów na zwiększenie liczby subskrybentów:

Umieść filmy wideo z Twojego kanału w swojej witrynie
Posiadanie kanału Youtube obok strony internetowej dla Twojej marki lub firmy to potężne połączenie marketingowe. W ten sposób możesz dotrzeć do szerszej publiczności i przekierować uwagę między obiema platformami.

Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć więcej subskrybentów, jest to jeden z najlepszych sposobów na przyciągnięcie uwagi odbiorców na swojej stronie. Aby to zrobić, musisz dowiedzieć się, jak umieszczać filmy z kanału YouTube na swojej stronie internetowej. Można to zrobić na dwa sposoby:

Osadzanie ręczne:
Ta metoda jest prostszym sposobem umieszczania filmów z YouTube na swojej stronie internetowej. Podczas tworzenia stron internetowych dla swojej witryny przejdź do wybranego filmu na YouTube.
Kliknij opcję „Udostępnij” znajdującą się na karcie tuż pod filmem.
Następnie wybierz opcję „Osadź”.
Otrzymasz specjalny kod, unikalny dla tego filmu na YouTube. Skopiuj ten kod do umieszczenia na stronie.
Wklej ten kod na osobnej stronie w swojej witrynie. Możesz powtórzyć powyższe kroki dla wszystkich filmów, które chcesz osadzić. Wystarczy kilka kliknięć, aby wszystkie filmy z YouTube były wyświetlane na Twojej stronie internetowej.
Automatyczne osadzenie:
Chociaż ręczna metoda osadzania jest prosta, zajmuje znacznie więcej czasu. Ta metoda jest skuteczniejszym sposobem umieszczania filmów z YouTube na swojej stronie internetowej. Odbywa się to za pomocą narzędzia innej firmy lub wtyczki WordPress. Takie narzędzia lub wtyczki oferują bezpośrednią integrację z YouTube. Dzięki temu mogą automatycznie pobierać i synchronizować dowolną liczbę filmów z Twojego kanału.
Twórz więcej list odtwarzania na swoim kanale i umieszczaj je również w swojej witrynie
Działając jako kontynuacja omówionego powyżej automatycznego osadzania, możesz pójść o krok dalej! Dzięki odpowiedniej aplikacji innej firmy lub wtyczce WordPress możesz osadzić całe listy odtwarzania z YouTube bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Playlista to zbiór filmów pogrupowanych według własnego gustu. Możesz pogrupować filmy według rodzaju treści i odbiorców, dla których zostały stworzone. Oto jak stworzyć listę odtwarzania:

Wybierz filmy, które chcesz dodać do swojej playlisty.
Pod filmem kliknij ikonę z trzema kropkami i wybierz opcję „Zapisz”. (Możesz bezpośrednio wybrać opcję „Zapisz””, jeśli najpierw otworzysz wideo.
Następnie kliknij opcję „Zapisz na liście odtwarzania”.
Prowadzi to do listy odtwarzania, które już istnieją na Twoim kanale. Kliknij „Utwórz nową listę odtwarzania”, jeśli nie masz jeszcze listy odtwarzania dla tych filmów.
Nazwij swoją playlistę i dostosuj ustawienia prywatności playlisty (ustawienie jej jako prywatnej sprawi, że będzie ona niedostępna dla Twoich subskrybentów).
Kliknij opcję „Utwórz”.

Po utworzeniu list odtwarzania użyj wtyczki lub narzędzia innej firmy, aby umieścić całą listę odtwarzania na swojej stronie internetowej. Zaufane i wydajne wtyczki WordPress dla tej funkcji obejmują wtyczkę Feeds for Youtube firmy Smash Balloon. Niezawodne i wydajne narzędzia innych firm do tej funkcji obejmują EmbedFeed.

Zwiększaj ruch ze wszystkich możliwych platform mediów społecznościowych
Internet to wysoce połączona przestrzeń. W związku z tym nie należy ograniczać przepływu ruchu tylko do jednej platformy. Połącz je wszystkie! Istnieje mnóstwo platform mediów społecznościowych, a decyzja, które z nich będą najlepsze dla Twojej firmy, należy do Ciebie. Kiedy zdecydujesz, które platformy mediów społecznościowych chcesz, kieruj ruch z powrotem do Twojej witryny, która została już osadzona w Twoich filmach z YouTube. Oto jak:
Zoptymalizuj swój profil: Pierwszą rzeczą, jaką Twoi odbiorcy widzą na Twoich stronach w mediach społecznościowych, jest Twój profil. To idealne miejsce, aby powiedzieć im dokładnie, co robisz i poprowadzić